VIN Dekoder


Ekspert radzi

Każdy człowiek rodzi się z indywidualnym kodem DNA, dzięki któremu, zawsze z niemal 100% skutecznością może zostać zidentyfikowany i rozpoznany. Podobnie jest z samochodami, które już na etapie produkcji, otrzymują swój kod DNA jakim jest jedyny i niepowtarzalny numer VIN. W zależności od marki jest on wybijany na większej bądź mniejszej ilości miejsc, ale zawsze pozwala zidentyfikować dany pojazd potwierdzając jego parametry z jakimi opuścił fabrykę. Rozwój technologii, a przede wszystkim elektroniki samochodowej doprowadził do sytuacji, w której numer VIN samochodu pozwala na weryfikacje nie tylko podstawowych danych, ale także sprawdzenie przebiegu pojazdu, historii wypadkowej, pełnej listy wyposażenia, ważniejszych usterek, które wystąpiły w czasie eksploatacji, akcji serwisowych, zdjęć archiwalnych, czy chociażby informacji o kradzieżach. Portal sprawdzhistorie powstał aby ułatwić Ci sprawdzanie historii pojazdu, którym jesteś zainteresowany niezależnie od miejsca jego pochodzenia. Dostępny na tej stronie VIN DECODER oraz kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży oraz doradztwa przy zakupie aut używanych pozwolą uniknąć Ci sytuacji, w której ciężko zarobione pieniądze zostaną wydane na samochód, z niewiadomą przeszłością, który zrujnuje Twój domowy budżet lub kompletnie nie spełni Twoich oczekiwań.

Skorzystanie z dekodera VIN sprawdzhistorie to niewielki wydatek, który pozwoli ustalić w zależności od kraju pochodzenia konkretną liczbę cennych informacji dotyczących przeszłości każdego samochodu.
Ponieważ sam wiele razy zetknąłem się z powszechnym procederem cofania liczników, ukrywania często poważnych napraw powypadkowych czy zatajania wielu faktów zawsze służę pomocą. Na blogu sprawdzhistorie regularnie pojawiać się będą wpisy m.in. pomagające Wam w zakupie wymarzonych czterech kółek i wskazówki dotyczące weryfikacji VIN-u samochodu oraz jego
przeszłości.

Chcesz już teraz poznać przeszłość samochodu, który planujesz kupić, zweryfikować jego historię i prawdomówność sprzedawcy? Przejdź do sekcji „Jak kupić raport?”, zamów raport i dołącz do grona świadomych właścicieli samochodów używanych.